Пішли у відрив від Ліверпуля. Зінченко пасом допоміг Ман Сіті перемогти Ньюкасл. ВІДЕО

Після сенсаційного вильоту з Ліги чемпіонів від Реала Манчестер Сіті отримав шанс покращити свої справи в АПЛ.

Ліверпуль оступився (зігравши унічию 1:1) у поєдинку з Тоттенгемом. Тому підопічні Гвардіоли у разі перемоги вдома над Ньюкаслом здобули би перевагу у три бали над мерсисайдцями за три тури до фінішу чемпіонату.

Господарі, у складі яких зі старту вийшов Олександр Зінченко, ще у першому таймі зробили комфортну перевагу в рахунку.

На 19 хвилині Стерлінг після скидання від Канселу з близької відстані ударом головою засмутив гостей – 1:0.

Ще раз капітулювати Дубравку гравці Сіті змусили на 38 хвилині. Словак потягнув дальній удар Гюндогана, впорався зі спробою добивання від Діаша, але був безсилим після добивання Ляпорта – 2:0!

Після перерви господарі рахунок до розгромного.

На 61 хвилині Родрі скористався класним навісом Де Брюйне з кутового і переправив м’яч у ближній кут воріт Ньюксала – 3:0.

Міг у цьому матчі забивати і Зінченко. Українець пробивав із меж штрафного майданчика гостей точно під поперечку воріт Дубравки, але словацький голкіпер в ефектному стрибку перевів м’яч на кутовий.

На 90 хвилині погром Ньюкасла продовжив Філ Фоден. Містяни організували швидку атаку, яку після класної передачі від Зінченка влучним ударом повз Дубравку завершив англійський вінгер – 4:0!

Масну крапку у зустрічі поставив Стерлінг. Англієць потужним ударом з меж штрафного майданчика завершив розкішну комбінацію Ман Сіті – 5:0!

Ман Сіті перемагає і робить важливий крок до свого чергового чемпіонства. Олександр Зінченко за свою гру отримав від авторитетного порталу WhoScored хорошу оцінку – 7,3.