До цього був гол Ліверпулю! Українець забив в Англії після виходу на заміну. ВІДЕО

Український нападник набирає обертів в Англії.

18-річний Тимур Тутєров знову відзначився голом за Сандерленд U21. Цього разу це сталося в матчі 1/8 фіналу Прем'єр-ліги 2 з Вулвергемптоном U21.

Ексгравець Колоса вийшов на поле уже в доданий до другого тайму час, а через декілька хвилин він забив. Тутєров після прострілу з флангу випередив захисника у воротарському майданчику та переправив м'яч у сітку воріт.

Матч завершився перемогою Сандерленда U21 з рахунком 4:1 і команда пройшла до чвертьфіналу. Для самого Тутєрова це вже другий гол поточного сезону. До цього він відзначався у поєдинку з Ліверпулем U21.