Півфінал Євро-2023. Збірна України вириває перемогу в Угорщини. ВІДЕО

Жіноча збірна України вийшла у фінал Чемпіонату Європи з футзалу, який проходить в Угорщині.

У півфінальному поєдинку підопічні Олега Шайтанова здолали господарок турніру. У запеклому матчі українкам довелося відігаватися, адже вже на 12 хвилині Угорщина зуссилями Хорват вийшла вперед.

Відігратися українкам валося за три хвилини. Вдалий розіграш стандарту завершився ударом Анни Шульги – 1:1!

Долю путівки в фінал вирішив гол все тієї ж Анни Шульги. Футзалістка збірної України на 32 хвилині вдало зіграла на добиванні, забивши переможний м'яч – 2:1!

Історичний фінал українки зіграють зі збірною Іспанії (перемогли в іншому півфіналі Португалію з рахунком 3:2).

Півфінал Євро-2023. Збірна України вириває перемогу в Угорщини. ВІДЕОPhoto by Getty Images

Матч відбудеться 19 березня о 21:00 за київським часом.