Пізно прокинулися. Супергол Гуцуляка рятує Дніпро-1 в битві з Колосом. ВІДЕО

Дебютний матч Юрія Максимова на чолі Дніпра-1 припав на повернення дніпрян у рідне місто. Після початку повномасштабного вторгнення віцечемпіон України проводив свої "домашні" матчі УПЛ в Ужгороді.

Перший тайм вийшов скупим на небезпечні моменти від господарів, а от гості із Ковалівки мали декілька класних нагод.

Спочатку Велетень ледь не скористався помилкою Кравця, вийшовши на ударну позицію і пробивши під поперечку воріт дніпрян – сейв Волинця.

Ексголкіпер Колоса був найкращим гравцем господарів у першій половині гри. Волинець врятував свою команду після помилки Пасіча і передачею Велетня на Салабая. Центрфорвард ковалівців із 7 метрів пробив саме туди, де стояв воротар суперників.

Вже на останніх хвилинах тайму свою спробу змарнував Цуріков. Досвідчений футболіст опинився неприкритим на дальній стійці воріт команди Максимова і ударом злету побив по воротах – Волинець врятував.

Колос заслужено вийшов вперед у рахунку на 62 хвилині. Волинець потягнув удар Чорноморця після навісу зі штрафного, але на добиванні першим опинився Салабай – 0:1!

Дніпро-1 відповів на 68 хвилині. Помилка гравця гостей в центрі поля призвела до того, що Піхальонок підхопив м'яч і вивів на ударну позицію Гуцуляка. Форвард/вінгер господарів ударом в дев'ятку воріт Колоса не залишив шансів Фесюну – 1:1!

Гол розбудив команду Максимова. Небезпечно пробивав з-за меж штрафного майданчика Піхальонок – Фесюн відбив потужний удар лідера дніпрян.

Господарі на останніх хвилинах притисли команду Вишняка до власних воріт. Навала дніпрян так і залишилася навалою – без голів.

Юрій Максимов дебютує в Дніпрі-1 з нічиєї.