Плюнув у Мессі! Скандальний епізод під час матчу збірної Аргентини. ВІДЕО

Ще один скандальний момент відбувся у Америці.

Збірна Аргентини вдома приймала збірну Парагваю (1:0). Капітан команди Ліонель Мессі, який вийшов на заміну, отримав плювок у спину від гравця гостей. Вихованець Барселони Антоніо Санабрія в одному із епізодів після суперечки із вінгером збірної Аргентини плюнув й його сторону, коли той був до нього спиною. Аргентинець цей момент не побачив.

Ліонель Мессі вже після матчу відреагував на епізод, коли дізнався про нього, цитує Marca:

Правда в тому, що я цього не бачив. Мені сказали в роздягальні, що один з гравців Парагваю плюнув на мене. Правда в тому, що я навіть не знаю, хто цей хлопець. Я його не бачив. Мені лише сказали. Я теж не хочу надавати значення, тому що про це будуть говорити скрізь, і це ще гірше. Він стане відомим, тому краще залишити все як є.

Антоніо Санабрія у з відповіддю теж не забарився, цитує TyC:

Я дивився на зображення. Виглядає так, ніби я плюнув на Лео, але ні! Це було далеко. З Мессі нічого не сталося. Виглядає так, ніби я плюнув на нього, але нічого подібного, це було далеко. Я повністю це заперечую.

Нагадаємо, що парагваєць Антоніо Санабрія був у структурі Барселони з 2009 по 2014 роки, тому йому точно доводилось перетинатися з Мессі.

Читайте також: Прямо в голову! Зірці збірної Бразилії прилетіло від фанів. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також