По**й на футбол – я став мільйонером! Ексгравець АПЛ проміняв кар’єру на гроші

Зірковий футболіст зізнався, що був готовий проміняти кар’єру на гроші. Алекс Сонг пригадав свій перехід із Арсенала до Барселони і те, що був готовий сидіти в запасі заради зарплатні.

В Арсеналі я провів вісім років і нормально жити почав в останні чотири. Коли я прийшов до команди, то отримував 15 тисяч фунтів на тиждень. Я був молодим хлопцем і мріяв купувати усе, що хочу, влаштовувати круті вечірки. Я бачив, як Анрі приїжджав на тренування на дуже крутій машині і пообіцяв собі, що будь-якою ціною отримаю таку тачку.

За весь час в Арсеналі я не зміг відкласти і 100 тисяч фунтів, а люди вважали, що я мільйонер. Коли Барселона запропонувала мені контракт, і я побачив, скільки отримуватиму, то ні секунди не сумнівався. Спортивний директор Барселони сказав мені, що я не буду часто виходити на поле, але мені було по**й! Я знав, що тепер стану мільйонером, – розповів Сонг в інтерв’ю Mirror

Алекс Сонг перейшов до Барселони із Арсенала влітку 2012-го року за 19 мільйонів євро. Камерунець зіграв у складі каталонців 65 матчів упродовж двох сезонів, але здебільшого виходив на заміни.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також