Побиття Манчестера з Роналду. Ліверпуль знищує – 5:0. ВІДЕО

Ліверпуль на Олд Траффорд знищив Манчестер Юнайтед.

Команда Юргена Клоппа в 9-му турі АПЛ розгромно перемогла МЮ з рахунком 5:0. Хет-триком у цій зустрічі відзначився Салах. Ще по голу до свого активу записали Кейта та Діогу Жота.

Уже на 5-й хвилині зустрічі Салах вивів віч-на-віч з Де Хеа Кейта. який сповна використав свій момент – 0:1.

Мерсисайдці доволі швидко подвоїли свою перевагу. На 13-й хвилині Діогу Жота вдало замкнув на дальній стійці простріл від Александра-Арнольда – 0:2.

А потім настав час Салах. Спочатку на 38-й хвилині після передачі Кейта Мо з меж воротарського майданчика прошив Де Хеа – 0:3.

Ще до перерви уже в доданий до першого тайму час Салах зробив дубль, пробивши з убивчої відстані чітко в кут воріт – 0:4.

А вже одразу по перерві Гендерсон вивів Салаха на побачення з голкіпером Манчестер Юнайтед і єгиптянин впевнено оформив хет-трик.

На 53-й хвилині Роналду, здавалося, відквитав один м'яч, але VAR його не зарахував – португалець перебував у положенні поза грою.

А згодом МЮ ще й залишився в меншості. Погба в підкаті скосив Кейта і отримав червону картку.

Після цієї перемоги Ліверпуль набрав 21 пункт і розмістився на другому місці в АПЛ. МЮ сьомий з 14-ма очками.