Побиття немовлят. Динамо громить Чорноморець, а Вітіньйо і Гармаш стріляють шедеврами

Динамо вийшло на матч із Чорноморцем без трьох ключових футболістів: Забарного, Сидорчука та Шапаренка. Натомість, Мірча Луческу дав ще один шанс Іллі Шкуріну. Білоруський нападник вийшов у старті своєї команди.

У Чорноморця відчутною була відсутність Ваната (перебір жовтих карток), Цитаїшвілі (зазнав ушкодження у збірній Грузії), Кучерука, Вантуха та Смирного. Всі інші динамівці були у заявці на матч, адже київський клуб дозволив грати орендованим футболістам Чорноморця.

Перший небезпечний момент біля воріт Чорноморця допомогли створити самі гравці одеської команди. Біловар невдало скинув м'яч у власному штрафному майданчику на Шкуріна, той переправив на Буяльського. Далі було скидання Віталія на Циганкова, який в дотик пробив. М'яч лише "облизав" стійку воріт.

Динамо повело в рахунку на 27-й хвилині. Вачіберадзе невдало вибив м'яч з власного штрафного майданчика, Миколенко включився в епізод і прострілив на Буяльського. Віталій пробив, Біловар не заблокував, тож м'яч влетів у правий від голкіпера кут — 0:1

За 3 хвилини Вітіньйо подвоїв рахунок. І знову не обійшлося без помилки захисників, які втратили м'яч на власній половині поля. Цією ситуацією вдало скористався Вітіньйо. Шкурін віддав на бразильця, той підробив м'яч на лінії штрафного майданчика і класно пробив у праву від голкіпера дев'ятку — красивий гол і це 0:2.

Дуже швидко динамівці зробили по результативному дублю: Шкурін записав на свій рахунок другий асист, а Вітіньйо — другий гол. 0:3 вже у першому таймі.

Результативно відповісти Чорноморцю вдалося наприкінці тайму. Після подачі з кутового Бугай скинув на Ісаєнка, а той випередив захисника Динамо і вколотив м'яч з близької відстані у ворота киян — 1:3.

У другому таймі вихід джокера динамівців майже одразу дав результат

Гармаш надзвичайно красиво забив! Півзахиснику Динамо вдався класний удар метрів з 25-ти — м'яч неймовірним чином закрутився у лівий від голкіпера кут — 1:4.

Гармаш на цьому не зупинився і швидко заробив пенальті. Денис перекидав м'яч через Кузика у штрафному майданчику, але той зіграв рукою. Призначення пенальті міг скасувати відеоасистент арбітра, але після дуже тривалої паузи (перевіряли хвилин 5) рішення таки залишили в силі. Буяльський впевнено реалізував одинадцятиметровий — 1:5.

Після п'ятого гола динамівців гра повністю заспокоїлася. Одесити лише потурбували Бущана дальнім пострілом Кравченка та кількома проривами на половину поля киян.

У динамівців цього вечора залітало майже все. Гравці, які вийшли на заміну, зробили шостий гол. Де Пена навісив з лівого флангу, Кулач виграв боротьбу у Кузика і чітко пробив головою — 1:6.

Динамо продемонструвало клас Чорноморцю у цьому матчі. Одеситам не допомогли навіть орендовані гравці, які змогли взяти участь у цьому поєдинку. Кияни піднялися на першу сходинку турнірної таблиці, але Шахтар може посунути їх вже 20-го листопада. Гірники зустрінуться з Рухом.