Подача рабоною і гол у дев'ятку! Металіст та Верес видали суперматч з 10-ма голами. ВІДЕО

Металіст та Верес влаштували справжню феєрію голів на стадіоні Авангард в Ужгороді у матчі 21-го туру УПЛ.

Номінальні господарі поля досить швидко повели у рахунку – на 6-й хвилині зустрічі. Бойчук до кінця поборовся за м’яч на правому фланзі, скинув на Романюка, той подав на дальню стійку, де був Картушов, який у дотик прошив воротаря Вереса Когута – 1:0.

На 11-й хвилині харків’яни подвоїли свою перевагу. Після навісу з кутового Чідомере виграв повітря у штрафному майданчику суперника і пробив головою, голкіпер рівненської команди відбив перед собою, але першим на добиванні опинився Порох, який і відправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

Утім, гості не опустили руки після такого провального початку і досить швидко відігралися. Спочатку на 17-й хвилині зустрічі головний арбітр матчу Олександр Солов’ян призначив пенальті у ворота Металіста: Мизюк зачепив Гайдучика у власній штрафній зоні. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Блізніченко – 2:1.

А вже на 23-й хвилині Блізніченко асистував Владиславу Шараю, який з близької відстані пробив точно у кут воріт – 2:2.

Та вже досить швидко Металіст повернув собі перевагу у рахунку. Гравці Вереса обрізалися поблизу власних воріт, Прядун перехопив м’яч і потужним пострілом пробив Когута – 3:2.

Але Верес знову відігрався. На 36-й хвилині після подачі з кутового Хондак точним ударом головою відправив м’яч під стійку воріт Єрмолова – 3:3.

Знову радість підопічних Юрія Вірта була недовгою. За дві хвилини Бойчук відзначився шедевральним голом. Вінгер Металіста віддавав передачу до штрафного майданчика на партнера, але цей пас перехопив Вовченко. М’яч знову відлетів до Бойчука, який у дотик пробив у дев’ятку воріт Вереса – 4:3.

Гравці рівненського клубу відігралися вже у другому таймі. На 54-й хвилині Кльоц навісив на дальню стійку, куди вбігав Шарай, який у дотик завдав сильного удару головою в ближній кут – 4:4.

А згодом Верес узагалі вийшов уперед, вперше в цьому поєдинку. Кльоц прострілював до воротарського майданчика, м’яч влучив у руку Чайковському і арбітр одразу вказав на позначку. Пенальті знову успішно реалізував Блізніченко, хоч цього разу Єрмолов вгадав напрямок польоту м’яч, але відбити його не зумів – 4:5.

Та на цьому поєдинок не завершився. На 82-й хвилині відігрався вже Металіст. Бойчук виконав подачу рабоною, Прядун скинув головою далі, м’яч дійшов до Наумця, який з другої спроби таки вколотив його у сітку воріт – 5:5!

Більше команди не забивали. Тож, 5:5 у матчі Металіст – Верес, які видали найрезультативніший матч цього сезону. До слова, це перший випадок в історії чемпіонату України, коли поєдинок завершився з рахунком 5:5.