Поганий старт. Порту безжально карає Шахтар за помилки. ВІДЕО

Порту в номінально гостьовому матчі з Шахтарем із перших хвилин почав грати, як господар.

Підопічні Консейсау зі старту поєдинку почали атакувати ворота суперника, але забити вдалося після помилки опонентів. На 8 хвилині Келсі невдало зіграв у центрі поля, гості швидко вивели на удар Франко, який пробив у кут воріт Різника. Український голкіпер удар гравця Порту відбив, але першим на добиванні опинився Галено – 0:1!

Шахтар відповів за 5 хвилин. Гірники розігнали класну швидку атаку, яку після навісу Коноплі влучним ударом головою в кут завершив Келсі – 1:1!

На жаль, радість тривала недовго і вже за пару хвилин Порту знову вийшов уперед. Знову завдяки помилці гравців команди Ван Леувена. Сікан невдало віддав передачу назад, м'яч перехопив Галено і пробив точно у кут – 1:2.

Номінальні господарі спробували прийти до тями і організували декілька перспективних атак. У одній із них Судаков після класного розіграшу пробивав з меж штрафного майданчика, але удар у лідера Шахтаря відверто не вийшов – вище воріт.

Гості впіймали свою гру і до перерви ще раз засмутили український колектив. На 29 хвилині Галено прорвався флангом і прострілив точно на ногу Таремі – 1:3.

Другий тайм Шахтар розпочав актив, проте португальці швидко перехопили ініціативу, яку конвертували в небезпечні моменти біля воріт Різника. Український голкіпер врятував свою команду після ударів Еуштакіу та Франко.

Донецька команда могли скоротити відрив у рахунку всередині другого тайму. Сікан пасом знайшов у штрафному майданчику гостей Зубкова, а той з гострого кута пробив під поперечину воріт Порту – Кошта м'яч відбив.

На жаль, нав'язати супернику боротьбу в цьому матчі команді Ван Леувена не вдалося. Перший матч у цьогорічному розіграші Ліги чемпіонів Шахтар програв.