Покарали суперника за помилку. Динамо здолало македонців. ВІДЕО

Мірча Луческу в поєдинку зі Шкендією дав шанс показати себе динамівській молоді, серед якої місце в основі знайшлося 16-ти річному Кирилові Пашку:

Експериментальний склад киян упродовж більшої половини першого тайму на рівні грав з македонським суперником, але саме Шкендія мала забивати першою. На 30 хвилині Бейтулай після подачі з кутового і удару головою поцілив м'ячем у стійку воріт Нещерета, а Рамадані з добивання пробив вище.

Здавалося, нічия 0:0 після першої половини гри буде непоганим результатом для українців. Проте підопічні Луческу продемонстрували, що можуть більше. Пономеранко запресингував Захова, голкіпер номінальних гостей відпасував на Гармаша, а той віддав під удар Лонвейку. Легіонер Динамо суперника за таку помилку покарав влучним ударом – 1:0!

Після перерви кияни суттєво оновили склад, чим гості неодноразово могли скористатися.

На 56 хвилині Хасані класним пасом вивів Велію віч-на-віч із Нещеретом. Голкіпер киян дочекався удару гравця Шкендії і ногою відбив м'яч.

Ще раз свою команду Нещерету довелося рятувати на 63 хвилині. Все той же Хасані з лінії штрафного майданчика цілив під поперечку воріт українського голкіпера – сейв воротаря.

До кінця зустрічі Шкендія організувала ще декілька перспективних атак, з якими оборона Динамо впоралася. Кияни здобувають мінімальну перемогу!