Показали характер і перемогли! Рух проходить Сараєво у Юнацькій лізі УЄФА. ВІДЕО

Рух U-19 пройшов до наступного раунду в Юнацькі лізі УЄФА.

Львів'яни у матчі-відповіді здолали однолітків з Сараєво з рахунком 3:1. Поєдинок для українського колективу розпочався невдало: уже на 4-й хвилині вони пропустили. Бездроб отримав передачу в штрафному майданчику і сильно пробив у ближній кут – 1:0.

Та вже на 24-й хвилині Рух відігрався. Поповський прострілив на дальню стійку, куди вбігав Панченко і той впевнено замкнув передачу від партнера по команді – 1:1.

За декілька хвилин львів'яни могли подвоювати свою перевагу, але Касарда не реалізував одинадцятиметровий – сейв голкіпера боснійців.

Другий м'яч Рух забив уже на 65-й хвилині. Пастух вивів віч-на-віч із воротарем Кваса, який впевнено реалізував свій момент ударом в дальній кут – 1:2.

А на 84-й хвилині Рух поставив масну крапку в зустрічі Федор віддав чудову на передачу на Пастуха, який опинився сам-на-сам із голкіпером і він ефектно перекинув воротаря Сараєво – 1:3.

Тож, з рахунком 4:2 за сумою двох матчів Рух проходить до наступного раунду, де суперником українського клубу стане данський Мідтьюланн.