#ПОКАЖИФАНАТАМ. Переможниці першого туру

Наші глядачі та читачі, а також футбольний експерт туру Олександр Зінченко визначили найкращих вболівальниць України!

Отже, цього разу переможниці у нас ДВІ.

Однакову кількість балів – по сім – набрали Ольга Мороз та Віра. Ольга завоювала серця глядачів (перше місце в опитуванні на сайті).

Віра була другою, але один бал їй перепав від Олександра Зінченка, який віддав їі бронзову сходинку свого особистого рейтингу.

Ольга Мороз і Віра

Вибір Сашка серйозно відрізнявся від вибору глядачів. Приміром, перше місце гравець Манчестер Сіті віддав Антоніні Стриж. Його три пункти і три пункти за 5-ту сходинку у голосуванні глядачів вивели Антоніну на загальне ТРЕТЄ місце у нашому конкурсі (загалом 6 балів). Ця учасниця була і нашим фаворитом – вона зуміла передати любов до своєї команди і до гри загалом своєю яскравою фотографією. А це і є основною метою нашого конкурсу.

Антоніна Стриж

Другою Сашко поставив Вікторію Оверчук (у неї був 1 бал за 7-ме місце у голосуванні глядачів, тож її позиція у загальному рейтингу дещо покращилася – три бали і ШОСТЕ місце).

Підсумкова таблиця 1 туру

Діана Шевчук стала ЧЕТВЕРТОЮ з 5-ма балами, Анастасія Петренко з 4-ма пунктами П’ЯТА, а Ірина Одородько з 2-ма очками СЬОМА.

Тож, тепер час для другого туру нашого конкурсу. Завантажуй свої гарячі та емоційні футбольні фото з хештегом #покажифанатам на свою сторінку в обрану соцмережу (facebook, twitter, instagram) і стань учасницею конкурсу. До розгляду братимуться нові фото всіх без винятку учасниць. Тож, кому не пощастило цього разу, має усі шанси виграти згодом. Покажи, як ти вболіваєш за свою команду!

Правила тут 👈

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також