Покуражився! Гравець збірної України відзначився дублем за свій клуб. ВІДЕО

Футболіст провів чудовий поєдинок.

Ференцварош в 1/16 фіналу Кубка Угорщини без усіляких проблем розтрощив на виїзді Фекель з рахунком 7:0. Свій внесок у перемогу фраді зробив і Олександр Зубков, який відзначився дублем та розкішним асистом. Спочатку українець на 11-й хвилині зустрічі вивів Ференцварош уперед. Півзахисник вдало зіграв на добиванні і другим дотиком прошив голкіпера.

А на 42-й хвилині Зубков забив удруге. Гравець збірної України знову вдало зіграв на підбиранні і з меж штрафного майданчика в дотик закрутив м'яч у кут воріт. Після цього рахунок став 5:0 на користь гостей.

Під кінець першого тайму український вінгер ще й відзначився асистом. Гравець чудово скотив п'ятою під удар партнеру по команді, який в дотик відправив м'яч у сітку воріт. Так рахунок став 6:0 на користь Ференцвароша.

Для Зубкова це перші забиті м'ячі нинішнього сезону за Ференцварош.

Нагадаємо, гравець отримав виклик до національної збірної України на листопадові матчі з Болгарією та Боснією і Герцеговиною.