Покидає Дніпро-1 і йде в інший клуб! Красніков розповів про своє рішення

Євген Красніков залишив посаду спортивного директор клубу Дніпро-1.

В особистій розмові з журналістом Ігорем Цигаником Євген Олексійович підтвердив цю інформацію. При цьому функціонер планує повернутися до роботи в харківському Металісті!

Пряма мова: 

Минулого року я прийняв пропозицію керівництва Дніпра-1 взяти на себе селекційну політику клубу та сформувати тренерський штаб. Після того, як команду залишив Ігор Йовічевіч та сім футболістів основного складу, я вважаю нам вдалося сформувати боєздатну команду, яка до останнього боролася за перемогу у чемпіонаті, пробилася до весняної стадії єврокубків! Якби вдалося виграти чемпіонат, вважав би для себе сезон успішним! На сьогоднішній момент у Дніпрі залишилася команда, яка і цього сезону готова боротися за чемпіонство!

Після закінчення сезону, я довго розмірковував над цим рішенням, але вважаю його абсолютно вірним, бо більшого, ніж я да, на сьогоднішній момент Дніпру -1, я дати не можу! І тому звернувся до генерального директора Андрія Русола з проханням звільнити мене з посади спортивного директора. Вважаю, що на сьогоднішній момент у клубі є достатньо фахівців, які зможуть підняти команду на якісно новий рівень!

Євген Красніков покинув Дніпро-1Фото: СК Дніпро-1

Я дуже вдячний вболівальникам клубу, керівництву Дніпра-1, головному тренеру та усьому тренерському та адміністративному штабу, і особливо гравцям команди Дніпро-1, які на мій погляд у минулому сезоні зробили неможливе! Бажаю дніпровському клубу великих перемог. Найближчим часом я планую повернутися до роботи в Металісті!

Читайте також: ПСЖ та Барселона залишилися ні з чим! Ман Сіті погодив контракт із зіркою

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також