Полтавці виграють бронзову битву

Бронзовий матч проходив у Полтаві. Ворскла і Зоря вирішували долю третього місця в очному протистоянні. Луганців влаштовувала лише перемога, тоді як господарі могли задовольнитися і одним очком.

Зоря почала матч агресивніше, але окрім натяку на гостроту підпічні Вернидуба так нічого і не створили. Ворскла перечекала стартовий тиск гостей і взяла гру під свій контроль. Орієнтовно із 15 хвилини полтавці домінували. Ребенок, Кобахідзе і Кулач створили суперникам найбільше проблем. Павло мав потенційний вихід віч-на-віч, але не перехитрив Луніна. Окрім цього ще кілька гострих атак провели гравці Ворскли, однак до забитих м’ячів справа в першому таймі так і не дійшла.

Ворскла 2:0 Зоря

Бронзовий матч ФК Ворскла Полтава🎇Неймовірний успіх вінчає важкий сезон💪Вітаємо полтавців із цим досягненням і зичимо успіху в Європі❗

Опубліковано FootballHub 20 травня 2018 р.

Кардинально змінилася ситуація по перерві. Зоря перехопила ініціативу і великими силами пішла вперед. Це було на руку Ворсклі, адже гра другим номером – стихія полтавців. Саме у цій стихії і стався перший гол зелено-білих. Кулач розписався у воротах колишньої команди. Юрій Вернидуб відерагував двома замінами, та в завершальній стадії атак у Зорі були великі проблеми. Тільки одного удару в площину завдали гості.

А під час компенсованого часу Опанасенко програв боротьбу Сергійчуку, той увірвався до штрафного майданчика і викотив Васіну на порожні ворота. 2:0 – Ворскла виграє бронзові медалі і отримує пряму путівку до групового етапу Ліги Європи наступного сезону.

Підписуйтесь на наші акаунти в Telegram та BIP.