Португалія In, Іран Out

Іспанія та Португалія у матчах проти Марокко та Ірана вирішували, хто з них вийде з групи з першого місця, а хто з другого. Але збірна Ірану також зберігала шанси на вихід з групи. Все вирішувалося дуже “легко” – треба було обіграти Португалію.

Іран Карлоша Кейруша змусив попотіти Іспанію, а тепер влаштував бій Португалії, яку Кейруш також свого часу очолював.

Гасло Ірану на цьому Чемпіонаті світу – “Сам не грай, і не дай грати супернику”.

Як і в матчі проти Іспанії, ця тактика працювала. В першому таймі моментів майже не було.

Фото Getty Images

Але на 45 хвилині Куарежма забив свій типовий, але фантастичний м’яч, змусивши капітулювати кіпера Бейранванда.

У другому таймі іспит тривав, іспит передусім для глядачів, які дивилися цей матч. Роналду заробив пенальті, але не зміг його реалізувати.

Найцікавіше розпочалося наприкінці.

На 92-хвилині Седрік Соареш зіграв рукою. Арбітр за допомогою VAR розібрався та призначив пенальті. Карім Ансаріфард впевненно його реалізував. А за хвилину Іран міг взагалі вибити Чемпіонів Європи з турніру. Мехді Таремі трохи не вистачило точності, щоб поховати Португалію.

1:1 і друге місце для Португалії. В 1/8 вони зустрінуться з Уругваєм.

Іспанія грала з головним невдахою групи – Марокко. Не вірю, що були люди, які не прогнозували впевненної перемоги Чемпіонів світу-2010.

Але Марокко не просто здивував, а ледь не переміг.

Спочатку Бутаїб обікрав Рамоса у центрі поля, вибіг віч-на-віч з Де Хеа та перехитрив його. Але шок тривав рівно 5 хвилин. Потім Іньєста зробив все, щоб Іско розстріляв кіпера Марокко.

Гаряче стало у другому таймі. Спочатку Нордін Амбрабат потужним ударом перевірив поперечку іспанців. За 2 хвилини Фурія Роха мала забивати двічі, але Іско та Піке не реалізували свої нагоди.

Марокканці ж зробили те, чого не очікував ніхто – забили другий. Юссеф Эн-Несірі продемонстрував тому ж Піке та Іско, як треба бити головую.

Лише у компенсований час Яго Аспас дивовижним ударом п’ятою зрівняв рахунок. І тут теж не обійшлося без втручання VAR, оскільки нападник Сельти діяв на межі офсайду. Майже в кожному матчі використовується ця технологія.

Божевільні 2:2 і перше місце у Іспанії за рахунок більшої кількості м’ячів. В 1/8 на них чекає збірна Росії.