Португалія розбиває Туреччину. Роналду міг забивати, але віддав асист. ВІДЕО

У другому турі групового етапу Чемпіонату Європи грали фаворити квартету F Туреччина і Португалія.

Португалія впевнено розпочала матч і в середині першого тайму повела у рахунку.

Мендеш прострілив з лівого флангу до штрафного майданчика, м'яч зачепив захисника турків і відлетів до Бернарду Сілви, який у дотик прошив голкіпера – 0:1.

А ще за 7 хвилин забили вже турки. Щоправда, у свої ворота. Акайдин віддавав передачу назад голкіперу, але не побачив його місце перебування і м'яч спокійно залетів у сітку – 0:2.

Потім Актюркоглу намагався відквитати один м'яч, але Кошта потягнув його постріл.

У другому таймі португальці продовжили домінувати і забили ще. На 56-й хвилині Роналду виходив віч-на-віч із голкіпером, але він вирішив не пробивати сам, а викотив на порожні ворота Бруну Фернандешу, який без проблем переправив м'яч у сітку – 0:3.

Турки спробували забити бодай один м'яч престижу, але їм нічого не вдалося і Португалія перемогла 3:0. Завдяки цьому Роналду і Ко гарантують собі вихід у плей-оф.