Пошуки Еміліано Сали поновлено. Знайдено місце уламків літака!

У неділю, 3 лютого, почалися підводні пошуки зниклого літака, у якому перебував щойно придбаний Кардіффом форвард Еміліано Сала та пілот Девід Ібботсон. Пошукова операція фінансується з фонду сім’ї Сали. Нею керує морський вчений Девід Мірнс. Він переконує, що погодні умови протягом тривалого періоду будуть сприятливими для продовження пошуків. Відділ розслідування повітряних аварій повідомив, що у неділю вранці судна Geo Ocean III та FPV Morvan прибули до району пошуку та вже почали обстежувати територію.

Оновлення!!!

Вже ввечері в неділю було повідомлено, що встановлено місце падіння літака.

Про це розповів Девід Мірнс

Все, що можу сказати, що велика частина уламків літака знаходиться на морському дні
 

Родина Сали про результати пошуків дізналася першою, на разі керівники операції просять не порушувати приватність родичів футболіста і не вимагати коментарів. Оновлена офіційна інформація про пошуки має з’явитися вже в понеділок.

Нагадаємо, 21 січня аргентинський футболіст, попрощавшись із колишніми одноклубниками із Нанта, вилетів на приватному літаку до Кардіффа. Увечері цього ж дня літак зник із радарів. Пошуки тривали упродовж трьох днів, але виявилися безрезультатними. Рятувальникам вдалося знайти лишень деякі частини літака. Проте тіл футболіста і пілота досі не знайшли. Для рідних Еміліано, а також для всіх , кому небайдужа його доля, це дає надію на порятунок аргентинця.

Photo by Michael Steele/Getty Images

Поліція Гернсі офіційно припинила пошуки зниклого літака. Але сім’я Еміліано Сали не збиралася здаватися. Рідні закликали до продовження пошукової операції. Чимало футболістів підтримали їх, допомагаючи своїми грошовими внесками, які були необхідні для поновлення пошуків. Саме ці гроші й дозволили відновити припинені пошуки.

Футболісти Кардіффа вшанували Еміліано Салу під час матчу із Борнмутом. Боббі Рейд, оформивши дубль, замість святкування взяв футболку із фото зниклого аргентинця. А після матчу головний тренер валлійців сказав, що Еміліано пишався б нами. Кардіфф переміг Борнмунт із рахунком 2:0.

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також