Посмішка Давіде Асторі. Яким світ запам’ятає капітана Фіорентини

Давіде Асторі був 31 рік. Капітан Фіорентини і футболіст збірної Італії помер уві сні 4 березня напередодні матчу своєї команди.

Смерть захисника шокувала весь футбольний світ. В Італії відмінили матчі, а Кальярі та Фіорентина вивели з обігу 13-й номер в пам’ять про Давіде. Друзі та колеги пишуть зворушливі листи Асторі.

Per sempre con noi 🌹⚜️ #DA13

A post shared by 📷 ACF Fiorentina 📷 (@acffiorentina) on Mar 6, 2018 at 5:03am PST

Джанлуїджі Буффон (голкіпер Ювентуса): В Асторі є молода дружина і маленька донька, яка заслуговує знати, що її батько був великою людиною. Він був уособленням альтруїзму, елегантності, освіти і поваги до інших. Він – один з найкращих людей у світі спорту, з яким я коли-небудь був знайомий.

Ріккардо Сапонара (півзахисник Фіорентини): О капітане! Мій капітане. Чому ти не прийшов поснідати з нами? Чому ти не взяв своє взуття з кімнати Марко Спортьєлло і не прийшов випити свій апельсиновий сік, як зазвичай?

Давай, повернися. Нам треба додивитися Ла-Ла Ленд і розібрати його, як ти робив з усіма новими фільмами.

Вийди з цієї проклятої кімнати, ми чекаємо тебе завтра на тренуванні.

#repost @rickinara O capitano, mio capitano.
Perché non sei sceso a fare colazione insieme a tutti noi?
Perché non sei passato a riprendere le tue scarpe fuori dalla camera di Marco e non sei venuto a bere la tua solita spremuta d'arancia?
Ora ci diranno che la vita scorre, che lo sguardo va puntato in avanti e dovremo rialzarci, ma che sapore avrà la tua assenza?
Chi arriverà ogni mattina in mensa a riscaldare l'ambiente con il proprio sorriso?
Chi ci chiederà incuriosito ciò che abbiamo fatto la sera precedente per riderci su?
Chi sgriderà i più giovani e chi responsabilizzerà i più esperti?
Chi formerà il cerchio per giocare a "due tocchi" o chi farà ammattire Marco alla play?
Con chi dibatteremo sulle puntate di Masterchef, i ristoranti fiorentini, le serie TV o le partite disputate?
Su chi appoggerò la mia spalla a pranzo dopo un allenamento estenuante?
Torna dai, devi ancora finire di vedere LaLaLand per poterlo analizzare come ogni film appena uscito.
Torna a Firenze, ti attendono in sede per rinnovare il contratto e riconoscerti il bene e la positività che doni quotidianamente a tutti noi.
Esci da quella maledetta stanza, ti aspettiamo domani alla ripresa degli allenamenti.
Nella vita ci sono persone che conosci da sempre con le quali non legherai mai, poi ci sono i Davide che ti entrano immediatamente dentro con un semplice "Benvenuto a Firenze Ricky".
Ovunque tu sia ora, continua a difendere la nostra porta e dalle retrovie illuminaci il giusto cammino.
O capitano, mio capitano.
Per sempre mio capitano.

A post shared by 📷 ACF Fiorentina 📷 (@acffiorentina) on Mar 5, 2018 at 6:22am PST

Леонардо Бонуччі (захисник Мілана): Прощай, великий Асто. Так я звертався до тебе, коли ми зустрічалися на іграх в якості суперників або в національній збірній. Зі своїми справжніми посмішкою і обіймами ти був справедливим, щирим і скромним. Скільки разів ми сміялися, жартували і святкували разом. Ти пішов грати у футбол на небеса, і ти будеш робити це з тієї ж широкою посмішкою. З посмішкою, яка була у тебе завжди.

Ненад Томович (колишній партнер по Фіорентині): Давіде, мій друже… я мало що можу сказати. Ти був особливою людиною. Для мене було великою честю грати з тобою в одній команді. Для мене було честю перебувати у твоєму оточенні. Давіде, ти був одним із найрозумніших людей, яких я коли-небудь зустрічав. Я просто скажу тобі, що ми зустрінемося знову і разом вип’ємо ще по одному келиху вина! Мені б дуже хотілося, щоб ти чекав мене, коли прийде мій час. Твій друг, Ненад.

Наступного дня після смерті Асторі мав підписати новий контракт з Фіорентиною. І контракт таки підписали. Клуб дозволив дружині і доньці Давіде довічно отримувати щомісячну зарплатню гравця.

Донечці Асторі Ніколь зараз 2 роки.

Більше про Давіде дивіться в нашій HUBStory!

HUBStory: У пам’ять про Давіде Асторі

Ти пішов грати у футбол на небесах© 😢Світ не забуде чарівної посмішки Давіде АсторіНаша #HUBStory в пам’ять про капітана Фіоретини🕯

Опубліковано FootballHub 7 березень 2018 р.

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також