Поставили крапку?! Комітет арбітрів прокоментував видалення в матчі Кривбас - Динамо

Комітет арбітрів надав оцінку суперечливим суддівським рішенням у 14-му турі УПЛ. Зокрема, йшлося про епізод із вилученням Данила Бескоровайного в матчі Кривбас - Динамо.

ФОТО: ФК Динамо

Гравець № 11 ФК «Динамо» розпочинає контратаку й при цьому контролює м'яч, прямує до воріт суперника, його переслідують два гравці ФК «Кривбас». Гравець № 13 ФК «Кривбас» ззаду створює контакт із гравцем № 11 ФК «Динамо» і цим примушує його впасти та втратити контроль над м'ячем, тим самим позбавляючи його можливості забити гол. 

 Таке порушення підпадає під типологію «Зрив очевидної гольової можливості» (DOGSO), а отже, призводить до технічного покарання у вигляді штрафного удару (порушення було скоєно за межами штрафного майданчика) та дисциплінарної санкції за DOGSO, тобто до червоної картки. 

 Відповідно до протоколу VAR, це рішення було перевірено цією технологією, і технічну та дисциплінарну санкції було підтверджено. Отже, йдеться про правильне рішення, яке було прийняте арбітром, - йдеться у повідомленні комітету арбітрів.

Читайте також: Перевершив Голанда і Салаха! Українець в збірній туру АПЛ з однією із найвищих оцінок.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також