Потужний тайм від основи і нічия Дніпра-1 на старті другого зимового збору. ВІДЕО

СК Дніпро-1 продовжує підготовку до єврокубків та поновлення УПЛ. На зборах у Туреччині лідер внутрішнього чемпіонату зустрівся з представником чорногорського футболу Сутьєскою.

Дніпряни стартували без розгону двома класними моментами в атаці. Спочатку Бланко прошив собою центр поля, віддав праворуч на Піхальонка, який знайшов навісом голову Довбика. Утім, форвард до удару не підготувався і з меж воротарського майданчика акцентовано не пробив. За мить вже Рубчинський гострою вертикаллю зі своєї половини поля виводив на ворота Сутьєски одразу двох: Довбика та Гуцуляка. Саме Олексій прискорився і вискочив сам на сам, але його спробу нейтралізував голкіпер.

В середині тайму команди обмінялися моментами: Гуцуляк таки забив, але Довбик перед тим зіграв рукою. Суперники ж небезпечно розіграли кутовий і вже Дніпру-1 пощастило з рикошетом. Згодом Сутьєска теж забила, однак з офсайду. 0:0 у першому таймі.

По перерві гра на зустрічних курсах продовжилася, та ближчими до перемоги були дніпряни. На 80-тій кутовий міг завершитися взяттям воріт чорногорців, якби не сейв голкіпера, що дістав м'яч з-під поперечки. Зрештою, перший матч другого збору СК Дніпро-1 завершив без голів.