Повелися на російські гроші. Колишній клуб Реброва пробив дно

Після Црвєни Звєзди ще один європейський клуб зробив вибір на користь російських грошей.

За ексклюзивною інформацією угорського порталу Blikk, новим спонсором Ференцвароша стане газпром (найбільша корпорація рф з видобутку і розподілу газу). 

Найцікавіше, що угорські ЗМІ сприйняли це, як добру новину, оскільки тепер значно збільшиться бюджет Ференцвароша і клуб зможе підписати більше якісних гравців. Тим самим вони вирішили проігнорувати той факт, що газпром є одним із спонсорів війни, яку росія розв'язала проти України.

Знаючи фінансові можливості Газпрому та попередні спонсорства, російська компанія може надати підтримку, яка суттєво збільшить бюджет Ференцвароша, безперечно, що це може бути щорічно кілька мільярдів спонсорських форинтів [національна валюта Угорщини, 1 форинт = 11 українських копійок, – прим. ред.] – цитує джерело спортивного економіста Габора Сабадоша

З іншого боку, футбол же ж поза політикою, а те, що президент Ференцвароша Габор Кубатов водночас є депутатом партії прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, який займає проросійську позицію, просто співпадіння і це аж ніяк не пов'язано.

Нагадаємо, Сергій Ребров очолював Ференцварош з серпня 2018-го року по липень 2021-го року (ще коли клуб займав проєвропейську позицію) і з ним він тричі виграв чемпіонат Угорщини.

Читайте також: Є сумніви щодо Гвардіоли?! Ман Сіті може очолити несподіваний тренер

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також