Повернення після травми. Роман Яремчук не використав супершанс у матчі з лідером чемпіонату. ВІДЕО

У центральній зустрічі 19 туру Ліги Жупіле між лідером Генком та чинним чемпіоном Брюгге обидва українці залишилися на лавці для запасних. І форвард Роман Яремчук, який справив враження на нового тренера на тренуваннях, і захисник Едуард Соболь.

Фактично перший гострий момент призвів до гола. Маєр продерся по лівому флангу, викрутився з-під опіки двох захисників і віддав Ванакену. Капітана Брюгге гравці Гента проспали і залишили самого в зоні 11 метрів. Тож йому не склало труднощів у дотик відправити м'яч у ворота на 21 хвилині — 0:1.

Невдовзі наварив Міньйоле. Провальний вихід на м'яч після подачі з кутового — і Куеста робить рахунок 1:1 у середині першого тайму. На 36 хвилині за надмірну увагу до своєї роботи суддя Віссер вилучив головного тренера Генка Вранкена.

Проте, на боєздатності Генка це не відбилося. Вихід Яремчука на 61-ій хвилині до гостроти біля воріт господарів не призвів. Навпаки, Генк за шість хвилин вийшов уперед через провальні дії оборонців Брюгге, які дозволили Онуачу пошити себе у дурні у центрі штрафного майданчика — 2:1.

А на 75 хвилині Яремчук вже зобов'язаний був забивати, отримавши змогу пробити метрів із 10-ти. Але український нападник незібрано підійшов до епізоду і банально не влучив у ворота у простій ситуації без пресингу.

За мить Сіла залишив Брюгге у меншості і шанси чемпіонів на бодай нічию стали ще примарнішими. Розтанути їх змусив гол Хейнена — 3:1.

Перша поразка Паркера на чолі Брюгге і черговий невикористаний Яремчуком шанс...