Повернення Циганкова і два пенальті Довбика! Жирона з голом українця перемагає. ВІДЕО

Жирона в 33-му турі Ла Ліги на виїзді грала з Лас-Пальмас.

Артем Довбик вийшов у стартовому складі, а Віктор Циганков, який відновився після травми, розпочинав з лави для запасних.

Уже на старті поєдинку господарі отримали чудову повести у рахунку з пенальті. Але одинадцятиметровий удар не зумів реалізувати Рамірес, постріл якого потягнув Гассаніга.

Усередині першого тайму пенальті також не реалізував Довбик. На 26-й хвилині українець з позначки не зміг переграти голкіпера – воротар вгадав напрямок, куди битиме українець і парирував удар (це перший не реалізований пенальті українця в Іспанії). На щастя для Жирони, першим на добиванні опинився Лопес, який відправив м'яч у сітку – 0:1.

Та вже на старті другого тайму Довбик реабілітувався. Жирона знову заробила право на одинадцятиметровий удар (захисник Лас-Пальмаса сфолив проти Коуту) і цього разу українець забив. Голкіпер, як і першого разу, вгадав напрямок польоту м'яча, але парирувати не зумів – 0:2. Для Довбика це вже 19-й гол цього сезону.

На 70-й хвилині Мічел вирішив замінити Артем Довбика і випустив замість нього Порту. Одночасно з ним на полі з'явився також і Віктор Циганков.

Більше голів у зустрічі не було. Хоча гравці Лас-Пальмас були дуже близькі, щоби забити бодай один м'яч, але тоді Жирону врятувала поперечка.

Тож команда Мічела перемагає з рахунком 2:0, набирає 71 пункт і поки виходить на друге місце в турнірній таблиці (свій матч 33-го туру ще не зіграла Барселона, в якої наразі 70 очок).