Повернувся і зіграв. Зінченко допоміг Арсеналу перемогти в АПЛ. ВІДЕО

Лондонський Арсенал у другому турі АПЛ на виїзді зіграв із Кристал Пелас.

Підопічні Артети фірмово захопили контроль над м'ячем, але в першому таймі не змогли конвертувати володіння в голи. Дві класні нагоди змарнував Нкетіа, який спочатку після прориву з флангу поцілив у стійку, а трішки пізніше після передачі Райса вийшов віч-на-віч із Джонстоном і пробив вище воріт.

На старті другого тайму атаці Арсенала все ж вдалося підловити оборону господарів. гості швидко розіграли штрафний удар і Джонстон зачепив Нкетіа – пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Едегор – 0:1 на 54 хвилині!

Спокійне життя команді Артети зіпсував арбітр. Впродовж 7 хвилин (з 60 по 67) Томіясу отримав від арбітра зустрічі Девіда Кута дві жовті картки. Якщо перше попередження безглузде за своєю суттю – японець довго вкидав м'яч з аута, то друге попередження більше схоже на вигадку, адже Аю просто впав від подиху в спину від суперника.

Кристал Пелас свій перший перший небезпечний момент у зустрічі створив на 85 хвилині. Мітчелл з флангу подав у штрафний майданчик Арсенала, де ніким не прикритий Едуар ударом головою пробив повз ворота Рамсдейла.

Голкіпер гостей став героєм своєї команди вже у компенсований до другого тайму час. Рамсдейл в останній момент завадив Едуару влучно пробити по воротах.

Олександр Зінченко вийшов на останніх хвилинах основного часу. Українець, який тільки нещодавно відновився від травми, допоміг Арсеналу втримати таку потрібну перемогу.

Віцечемпіон Англії стартує в АПЛ з двох перемог поспіль.