Поворознюк назвав суму, яку отримають гравці Інгульця за перемогу над Шахтарем

Напередодні матчу за Кубок України між Інгульцем та Шахтарем згадуємо шлях команди із невеличкого селища Петрове до цього фіналу. Президент Інгульця Олександр Поворознюк зізнався Footballhub, скільки заплатить футболістам Інгульця  у разі перемоги над Шахтарем. Одразу після перемоги у півфіналі над Зорею він говорив про 10 мільйонів гривень преміальних. Зараз він готовий навіть збільшити цю суму.

Якщо я сказав дам мільйон за перемогу над Зорею. А тут зі мною не розраховуються, я кажу, мені віддадуть, я з вами розрахуюсь. Кажу, хлопці, зі мною через два дні розрахуються, я вам відам. А мені все не віддають гроші, обманюють, не привозять мені гроші.  То я пішов у банк – зняв гроші і розрахувався з хлопцями. А тоді вже чекаю, коли мені віддадуть гроші. Я не можу дивитися в очі, коли щось пообіцяв. Хлопці свій мільйон вже отримали. 

За Шахтар дам 10 мільйонів. Думаю, що дам більше. Я плачу гроші за емоції. Із Шахтарем навіть якщо мии програєм, ми підемо з поля з високо піднятою головою. Ми з Шахтарем будемо грати у футбол. Або ми отримаємо торбу, або ми переграємо Шахтар. Третього не дано.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також