Президент ПСЖ замішаний у корупційному скандалі

У Франції спалахнув корупційний скандал. Нассера Аль-Хелаїфі, катарського бізнесмена та президента ПСЖ, звинуватили в активному підкупі! Про це повідомило видання Le Parisien. 

Аль-Хелаїфі підозрюють в тому, що він дав хабаря розміром у 3,5 млн доларів (3,1 млн євро) президенту Міжнародної Федерації легкої атлетики Ламіну Діаку. Такий підкуп мав би сприяти затверженню міста Доха (Катар) для проведення Чемпіонату Світу з легкої атлетики у 2017 році. Гроші були перераховані в 2011 році з катарської компанії Oryx QSI, якою керував брат Нассера Аль-Хелаїфі, на рахунки  компанії Pamodzi Sports consulting, дочірньої компанії, яка належить сину Ламіна Діака.

Певно, грошей було недостатньо, і у 2017 році Чемпіонат Світу з легкої атлетики відбувся все ж у Лондоні.  Але наступним місцем проведенням турніру серед легкоатлетів стане .. Доха. Може, все ж Аль-Хелаїфі підкинув більше грошенят або підкупив більше людей. Аже при виборі місця проведення чемпіонату у 2017-му за Лондон проголосували 16 членів Міжнародної Федерації проти 10, які надали перевагу Дохі.

Адвокат Нассера Аль-Хелаїфі всі звинувачення відкидає.

Ці звинувачення не підкріплені жодними фактичними доказами. Це лише непорозуміння. Насер Аль-Хелаїфі ніколи не брав участі щодо заявки Дохи на Чемпіонат Світу з легкої атлетики.

Суддя Рено Ван Руймбеке, вивчаючи справу з допінгом російських спортсменів, випадково натрапив на цей дивний переказ грошей. Тепер за цю справу взялися серйозно: її розглядають у суді. Поки невідомо, чим це загрожує президенту ПСЖ. Але без наслідків точно не обійдеться.

Нагадаємо, Нассер Аль-Хелаїфі уже не вперше фігурує в корупційних схемах. Зокрема, у 2017-му катарській телекомпанії beIN Sports, власником якої є Аль-Хелаїфі, було підозрілим чином продано права на трансляцію чотирьох Чемпіонатів Світу (2018, 2022, 2026, 2030 років).

Читайте також: Розширення ЧС-2022 відкладається. Причина проста

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також