Павелко і журналісти. Що відбувалося на сольному концерті президента УАФ

24-го січня Андрій Павелко провів зустріч з журналістами, де "відповів" на усі поставлені питання.

Президент УАФ дуже добре підготувався до зустрічі і мав відповідь на кожне запитання, зокрема по карних справах, які розслідують Нацполіція, ДБР, НАБУ та Прокуратура за фактами протиправної діяльності команди Андрія Павелка в УАФ (раніше – ФФУ). Усі справи можна переглянути за цим посиланням. Якщо слухати очільника Української асоціації футболу, то складається враження, що святішої людини у світі знайти неможливо.

Павелко святий

За його словами, усі справи проти нього штучні та старі, а сам він під час пресконференції демонстрував документи, які начебто доводять невинуватість його та його команди. Ці ж документи має і прокуратура, і суд, але дивина – справи досі не закриті. Більше того, суд безпідставно не обрав би запобіжні заходи для президента УАФ та його поплічників.

Крім того, Андрій Павелко заявив, що навіть не думав покидати свою посаду через кримінальні справи, хоч це і б'є по репутації України у світі і авторитетні іноземні ЗМІ присвятили не одну статтю корупції президента УАФ.

Водночас слова Андрія Павелка не переконали і глядачів, які дивилися цю пресконференцію на YouTube і писали, що не вірять словам очільника Української асоціації футболу. 

Павелко коментарі людейУсі фото зроблені із YouTube УАФ

Павелко коментарі людей

Павелко коментарі людейПавелко коментарі людейПавелко коментарі людейПавелко коментарі людейПавелко коментарі людейПавелко коментарі людейПавелко коментарі людейПавелко коментарі людей

Окрема історія щодо першого президента УАФ Алана Плієва, який має російський паспорт. Андрій Павелко заявив, що Плієв є патріотом України, а свій російський паспорт він спалив і звернувся до посольства рф, щоби закрили справу. При цьому Плієва, який за словами Павелка є патріотом України, РНБО позбавила громадянства (про що раніше повідомляв журналіст Констян Андріюк). 

А ось як на пресконференцію Андрія Павелка відреагував відомий журналіст, керівник проєкту Бомбардир Роман Бебех, який був присутній на заході:

Андрій Васильович Павелко нічим не вразив. У своєму стилі мігрував між лініями, рідко відповідав на конкретні питання. Наприклад, скільки полів зробив завод з виготовлення штучних полів УАФ з 2020 року і до повномасштабної війни? - Це запитання не до мене! - А до кого тоді?!

Що він зробив з точки зору документів, а не слів, для відстоювання українських інтересів на рівні УЄФА та ФІФА з 24 лютого?! Чому і далі продовжує контракти з італійськими кураторами арбітрів, якщо результату немає? Відповіді ми не почули. Особливо весело було, коли Павелко сказав, що в будинку, який показали на 1+1 (будинок Павелка), жило кілька сімей, які пов‘язані з мамою. Люблю такі історії. Його ключова задача була дати меседж, що вся кампанія проти нього спровокована Суркісами. І це все вони! Славнозвісна компанія Ньюпорт. Офшор. Але Павелко давно вже обрізав цю схему і нам звітував, однак постійно до неї повертається на публічних виступах. В судах йому знову про неї нагадали. І тому він це виводить на публіку. Я відчув, що Васильович зрозумів, що в офісі президента зміни і час йти в контратаку. Вважаю, що ходити на такі зустрічі треба, щоб напряму ставити йому запитання. Найкраще для нього було б, якби не було критичних запитань і він просто видав, те, що хоче, – написав Роман Бебех у Telegram-каналі Бомбардир.

Підсумок, який напрошується з пресконференції, що тривала 2,5 години: слова Андрія Павелка, що він і його команда ні в чому не винні, переконали лише Павелка та його команду. Хоч президент УАФ і показав своє вміння маніпулювати інформацією. Сподіваємося, що крапку в карних справах скоро поставить закон і тоді вже буде зрозуміло, хто справжній злодій. 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також