Проблеми для Шевченка! Лікар Динамо повідомив неприємні новини з лазарету киян

Схоже, що наставнику збірної України доведеться шукати заміну травмованим гравцям

Головний лікар Динамо Андрій Шморгун розповів про ситуацію з травмованими у київському клубі. Перш за все він заспокоїв українських вболівальників новиною про те, що у Миколенка немає перелому кісток, а лише сильний забій, і захисник зможе взяти участь у зборах збірної України:

Миколенку сьогодні зробили комп’ютерну томографію, яка показала, що перелому кисті немає. Сильний забій внаслідок того, що суперник наступив Віталію на руку шипами бутси. Усі кістки цілі. Він візьме участь у тренувальному зборі національної команди
Photo by Srdjan Stevanovic/Getty Images

Але також головний лікар повідомив і неприємні новини для українських фанів. Олександр Андрієвський та Володимир Шепелєв, які потрапили до розширеного списку Андрія Шевченка на збір перед Євро, не зможуть допомогти національній команді! У Андрієвського часткове ушкодження внутрішньої бокової зв’язки. Зараз він проходить програму реабілітації і планується, що він приєднається до роботи в загальній групі на зборах Динамо. У Шепелєва перелом поперечного відростка у двох хребцях. І він вибув приблизно на місяць.

Скрін Динамо Київ

Читайте також: Але навіщо? Ман Сіті заплатить 60 млн євро за конкурента Зінченка

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також