Проблеми зі слухом? У Десні дивно відповіли на расистські звинувачення

У Чернігові стверджують, що ніхто нікого не ображав

Расистський скандал, який розгорівся після матчу Зоря – Десна набирає обертів. Луганський клуб звернувся до Комітету з етики та чесної гри з проханням розібратися з винуватцем ганебного епізоду.

В ефірі програми ПРОФУТБОЛ Digital повідомили офіційну позицію чернігівського клубу, який не визнає своєї провини.

Десна направила до Комітету з етики та чесної гри лист із своїми “поясненнями”, в яких відкидаються будь-які звинувачення команди Рябоконя.

Фото ФК Десна Фото ФК Десна

Десна у своєму листі висловлює здивування стосовно скандальності події, адже “ні під час ігрового епізоду, ні одразу після матчу ніхто з представників ФК Зоря не висловлював своїх претензій“. Проте все ж розголос у ЗМІ спровокував чернігівських борців за правду та справедливість провести розслідування, сюжету якого позаздрив би сам Сер Артур Конан Дойл:

Враховуючи розголос, який відбувся в ЗМІ по завершенню матчу, клуб розпочав внутрішнє розслідування. Переглянувши всі можливі відеозаписи та опитавши всіх присутніх на грі, ми з’ясували, що з офіційних осіб матчу, які мали право бути присутніми на лаві запасних, ніхто не вимовляв розтиражовану ЗМІ фразу

Сподіваємося, що Шерлок Комітету з етики та чесної гри, який візьметься розслідувати всі докази події, не пройде повз можливість провести фоноскопічну еспертизу, щоби виключити будь-яку гіпотетичну можливість провини когось із представників Десни. Нехай краще ЗМІ, які тиражують ганебні слова, та вболівальники, які дивилися трансляцію матчу, виявляться трішки глухуватими і з дуже поганою фантазією. Бо всім, мабуть, просто почулося.

Читайте також: Ярмоленко може дуже добре заробити. Гравці Вест Гема отримають великі гроші, якщо вийдуть у ЛЧ

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також