Пробив дно. 100-мільйонний гравець Реала пропагує штамп "футбол поза політикою"

Зірковий футболіст вразив недалекою заявою під час чемпіонату світу

Півзахисник збірної Бельгії Еден Азар дав нерозумний коментар стосовно акції протесту гравців збірної Німеччини. Перед початком матчу групового етапу чемпіонату світу з Японією (1:2) футболісти німецької команди закрили рота руками на загальнокомандному фото.

Збірна Німеччини протестPhoto by Getty Images

Гравці збірної Німеччини зробили це на знак протесту проти заборони Міжнародної федерації футболу (ФІФА) на носіння капітанських пов'язок OneLove, які символізують підтримку ЛГБТК спільноти. Азар, мабуть, не може осягнути факту того, що футболісти можуть і мають виказувати свою небайдужість, якщо йде порушення тих чи інших прав і свобод людей. Тому футбоілст-розчарування зробив дику заяву:

А потім вони програли матч... Для них було би краще не робити цього [не організовувати гравцям німецької команди символічний протест – прим.ред.] та перемогти. Ми тут, щоби грати у футбол, я тут не для того, щоби залишати політичні сигнали. Для цього є інші люди. Ми хочемо зосередитися на футболі. Мені не комфортно говорити про це, тому що я тут, щоб грати у футбол. – цитує Азара RMC Sport.

Азар БельгіяPhoto by Getty Images

Раніше про можливий вихід з ФІФА через цей скандал заявили в норвезькій та данській асоціаціях.

Читайте також: Угода на мільярди! Apple може придбати Манчестер Юнайтед

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також