Продовжили переможну ходу. Зоря за тайм знищує Дніпро-1. ВІДЕО

У 12-му турі УПЛ Зоря приймала Дніпро-1

Віктор Скрипник після сенсаційної перемоги луганців у Лізі Європи над Лестером на цей поєдинок зробив декілька змін. Замість Кочергіна та Гладкого у стартовому складі вийшли Сайядманеш та Вернидуб. Дніпро-1 до цього матчу підійшов у не найсильнішому складі через спалах коронавірусу у команді.

Перший тайм майже без моментів

У першій половині зустрічі обидві команди не надто розщедрилися на моменти. Можна згадати хіба що непогану нагоду Назаренка, коли гравець Дніпра-1 протягнув м’яч по правому флангу, увійшов до штрафного майданчика і пробив з гострого кута. Та в цьому моменті свої ворота врятував Василь.

У середині першого тайму міг забивати герой Зорі у матчі з Лестером – Сайядманеш. Але іранець із пари метрів влучив у стійку. Майже одразу дніпряни відповіли своєю гольовою нагодою: Ярмолюк у штрафному майданчику розвернув Абу Ханну і потужно пробив по воротах, однак м’яч пройшов трохи вище поперечки.

На початку другого тайму Зоря забила

Вже по перерві підопічні Віктора Скрипника повели у рахунку. Після подачі зі стандарту від Юрченка Іванісеня, якого загубили гравці Дніпра-1 у своєму штрафному майданчику, скинув головою на Громова, той прийняв м’яч на груди і другим дотиком відправив його у сітку воріт – 1:0.

На 70-й хвилині луганці забили знову. Луньов замкнув простріл з правого флангу від Кабаєва. Проте головний арбітр матчу не зарахував гол, адже у момент передачу Луньов перебував у положенні поза грою

Та все ж згодом Зоря зуміла подвоїти свою перевагу. Фаворов виконав чудову передачу зі своєї половини поля на Громова. Той спокійно прийняв м’яч, накрутив, увійшов до штрафного майданчика та з лівої пробив у дальній кут воріт – 2:0.

Футболісти Зорі не зупинилися і продовжили тиснути на ворота гостей і знову забили. Після подачі з кутового Іванісеня виграв другий поверх в оточенні між трьома захисниками і головою пробив по воротах. М’яч влучив у Сватка і вже від нього влетів у сітку воріт – 3:0.

На останніх хвилинах основного часу СК Дніпро-1 зумів відквитати один м’яч. Хобленко розрізною передачею поміж захисників вивів віч-на-віч із Василем Назаренка. Півзахисник дніпрян свою чудову нагоду не змарнував – 3:1.

Після цієї перемоги Зоря набирає 17 пунктів і виходить на 5-те місце в чемпіонаті України. Дніпро-1 12-тий з 8 балами.