Проголосували за рестарт, а тепер відкличуть голос? Черговий скандал у Першій лізі

Представники 11 клубів Першої ліги проголосували “ЗА” поновлення чемпіонату. Але в одному з клубів несподівано заявили про намір відкликати свій голос.

Президент ФК Гірник-Спорт Петро Каплун дуже відверто прокоментував рішення, які було ухвалено на Конференції ПФЛ. Його цитує прес-служба клубу:

Проблеми з регламентом

На Конференції ми почули багато виступів і промов «шляхетних лицарів», які були готові допомогти і згуртувати команди. Але дим розвіявся, і ми отримали рішення, яке ні до чого не веде.

Більшість проголосувала за те, щоб грати за регламентом, але в ньому немає такого поняття як “медичний протокол”. Тут немає такого поняття, за яких умов команда йде на карантин і за яких умов команда повертається з карантину. У регламенті немає рішення, що робити, якщо команда не зможе дограти чемпіонат через спалах коронавірусу. У регламенті немає такого поняття, як проводити обмін між лігами, якщо раптом чемпіонат знову зупиниться. У регламенті немає такого поняття, як вісімнадцять команд на наступний сезон. Чому вирішили що саме вісімнадцять команд? І хто за це голосував?

За регламентом взагалі виходить, якщо клуб пропустив два матчі через коронавірус, то його треба виключати? Виходить так? Де там написано, що його залишають в Першій лізі?

Фінансування тестування

«Шляхетні лицарі» готові були до Конференції оплатити тести. Дим розвіявся, і що ми бачимо? Всі обіцянки забуті. Усе! Люди домоглися своєї мети, чемпіонат триває, а ми залишилися зі своїми проблемами.

Обіцянки профінансувати тестування? Президент ПФЛ Сергій Макаров обіцяв зв’язатися з президентом Динамо і з’ясувати це питання. Поки відмовився тільки «шляхетний лицар» з Петрового. Після закінчення Конференції одним він пропонує заспівати гімн Інгульця, іншим, напевно, може запропонувати станцювати. Цікаво, що ж запропонує третім…

Відкликають голос?

Наш клуб, напевно, відкличе свій голос «ЗА» відновлення чемпіонату, який ми віддали на Конференції, тому що незрозуміло, за якими правилами продовжувати змагання.

Пётр Каплун: «Победили лозунги, а не здравый смысл»Свой голос «за» при голосовании о возобновлении сезона в Первой…

Опубліковано Петром Каплуном Пʼятниця, 12 червня 2020 р.

Схоже, слова президента ФК Гірник-Спорт дадуть старт новому скандалу в Першій лізі. Залишається тільки здогадуватися, чи не стане Гірник-Спорт прикладом для інших клубів.

Нагадаємо, Виконком УАФ підтримав рішення клубів Першої ліги дограти чемпіонат.

Читайте також: Аталанта боротиметься за Скудетто. Команда Малиновського в ідеальній ситуації

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також