Програли самі собі. Зоря через прикрі помилки страждає у Лізі Європи з Лестером

Повернення луганської команди в еврокубки

Склади

Зоря і Лестер на матч першого туру групового етапу Ліги Європи вийшли у бойових складах. Англійці очікувано залишилися без лідерів Варді та Союнджу, які отримали ушкодження, а у Віктор Скрипник недорахувався в основі Громова і Абу Ханни:

Такий склад FC Zorya Luhansk здатен здивувати англійців💪Перевірені бійці Скрипника готові в Лестері до бою💥

Опубліковано FootballHub Четвер, 22 жовтня 2020 р.

Перший небезпечний момент у матчі створили саме українці. У середині тайму класним пасом у штрафному майданчику Лестера Кабаєва знайшов Луньов. Атакувальний гравець Зорі з декількох метрів розстрілював ворота Шмейхеля, але голкіпер англійців ногами відбив м’яч.

Ніщо не віщувало проблем луганцям аж до 28 хвилині. Хомченовський на рівному місці втратив м’яч у центрі поля, Лестер розігнав атаку, яку ударом завершував Барнс. М’яч після удару 22-річного англійця влучив у стійку, на підхопленні першим зіграв Іхеаначо, який привернув на себе всю увагу Шевченка та Цвека, а Меддісон, скориставшись сумбуром, проштовхнув м’яч у сітку воріт гостей – 1:0.

Photo by Michael Regan/Getty Images

Українці мали непоганий вигляд і могли зрівняти рахунок після помилки Шмейхеля. Данський воротар обрізався і ледь не пустив від Іванісені, який намагався перекинути голкіпера Лестера – трохи неточно.

Лиси заспокоїлися перед свистком на переву

арнс обігрався з Іхеаначо, проскочив повз Цвека і Вернидуба (якого завалив Меддісон), вийшов віч-на-віч із Шевченком і спокійно перекинув м’яч повз українського воротаря – 2:0.

Другий тайм розпочався із небезпечного моменту від господарів. Фофана ударом головою відгукнувся на подачу Меддісона з кутового – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт Шевченка.

Зоря спробувала атакувати, але весь свій запал згас після помилки Дмитра Іванісені на 67 хвилині. Півзахисник збірної України віддав невдалий пас біля власного штрафного майданчика, м’яч потрапив до Іхеаначо, який таким подарунком скористався на 100 відсотків – 3:0!

На жаль, відповісти голами українській команді цього вечора не вдалося. Зоря розгромно поступається Лестеру, але вся боротьба у групі ще попереду.

Читайте також: Сенсація в Неаполі і гол шахтарівця Вільярреалу. Усі результати матчів Ліги Європи і “На жаль, все зірвалося” – забивний нападник прокоментував перехід в Динамо