Програли через дві помилки. Динамо поступається чемпіону в першому матчі року. ВІДЕО

Першим суперником Динамо на зборах (та й загалом у 2024-му році) став чинний чемпіон Косово Баллкані.

На цей поєдинок Олександр Шовковський випустив центрального оборонця 18-річного Тараса Михавка, північномакедонського півзахисника Решата Рамадані та найкращого форварда чемпіонату U19 Матвія Пономаренка.

Уже на 8-й хвилині Пономаренко міг забивати. Після навісу з лівого флангу нападник пробивав головою з близької відстані, але не влучив у площину воріт.

А на 20-й хвилині кияни пропустили після помилки. Динамівці намагалися розіграти м'яч біля власних воріт, але коли Бражко повертав на Михавка, то зробив це неточно і передачу перехопили суперники. Гравці Баллкані швидко організували власну атаку і Мамаду Данфа (ексгравець Колоса) з меж штрафного майданчика прошив Бущана – 0:1.

За перший тайм Динамо лише один раз вдарили у площину воріт, але той постріл був з-за меж штрафного майданчика прямо в руки голкіперу.

На другий тайм Олександр Шовковський випустив повністю інший склад: у воротах – Нещерет; захист – Дубінчак, Біловар, Сирота, Дячук; півзахист – Андрієвський, Шапаренко, Маткевич (гравець з U19) Кабаєв, Буяльський; нападник – Супряга.

Після цього кияни почали активніше діяти попереду, але відігратися не виходило. Натомість, на 74-й хвилині Баллкані забили вдруге. Цього разу з пенальті (Дубінчак зіграв рукою у штрафному майданчику). Одинадцятиметровий впевнено реалізував Беріша – 0:2

Найкращу нагоду в зустрічі підопічні Шовковського створили на 78-й хвилині. Сирота розрізною передачею вивіч віч-на-віч із голкіпером Буяльського, але лідер Динамо не зміг переграти воротаря.

Ще один супершанс Буяльський змарнував на 87-й хвилині. 29-го номера Динамо знову вивели на побачення із голкіпером і цього разу він його переграв, але центральний захисник Баллкані встиг винести м'яч, який летів у сітку воріт.

Тож, забити бодай один м'яч динамівцям не вдалося – кияни поступаються 0:2 у своєму першому матчі в 2024-му році.