Програвали 0:3, а перемогли 4:3! Фантастика у матчі Ліги конференцій. ВІДЕО

Божевільний камбек у матчі Ліги конференцій між Зрінські і АЗ.

Після першого тайму гості перемагали з рахунком 3:0 і, здавалося, що вже гарантували собі перемогу в цьому поєдинку. Проте, клуб із Боснії і Герцеґовини зумів шокувати нідерландський колектив у другій половині зустрічі, забивши аж 4 м'ячів у їхні ворота!

Спочатку, на 48-й хвилині зустрічі, півзахисник Зріньські Кожель дальнім ударом із штрафного зробив рахунок 1:3. Потім, на 68-й хвилині, Чорлука отримав передачу на правому фланзі і майже з кута штрафної зони закрутив м'яч у дев'ятку! Фантастичний гол – 2:3.

На 71-й хвилині Хрванович зрівняв рахунок! Він отримав м'яч поблизу штрафного майданчика і другим дотиком пробив чітко у кут воріт – 3:3.

А на 81-й хвилині гравці Зріньські вирвали перемогу в зустрічі: від стійки м'яч у порожні ворота добив Кожуль, який і розпочав фантастичний камбек своєї команди – 4:3!