Пропустили 3 м'ячі за 3 хвилини... Кривбас без шансів вилітає від Бетіса. ВІДЕО

Кривбас не зміг зробити сенсацію в матчі-відповіді плей-оф Ліги конференцій з Бетісом.

У першому поєдинку український колектив поступився з рахунком 0:2 і в другій зустрічі команді Юрія Вернидуба потрібно було створити невеличке диво у протистоянні з іспанцями.

Криворіжці витримали стартовий натиск суперника, а потім ледь не забили самі на 14-й хвилині. Драмбаєв навісив до воротарської зони, куди вбігав Бандейра і захисник Кривбаса з близької відстані примудрився влучити у стійку.

Підопічні Вернидуба демонстрували непогану гру, але все пішло шкереберть наприкінці тайму, коли господарі поля за три хвилини забили три м'ячі!

Спочатку, на 40-й хвилині, Абде прорвався по лівому флангу і прострілив до воротарської зони – м'яч рикошетом віж Бізімани відлетів до Руїбаль, який пробив у порожній кут воріт – 1:0.

За мить Абде уже сам відзначився голом. Родрі віддав передачу до штрафної зони на вінгера, який точним сильним ударом відправив м'яч під стійку – 2:0.

А на 43-й хвилині Абде оформив дубль. Марокканець підхопив м'яч у штрафному майданчику Кривбаса після того, як його руками вибив Кліщук, і гравець Бетіса з гострого кута пробив фактично у порожні ворота – 3:0.

На жаль, в другому таймі картина гри не змінилася – Бетіс спокійно контролював м'яч і іноді створював гострі моменти біля воріт Кривбаса. Кривожці у свою чергу не зуміли відзначитися бодай голом престижу.

Тому Бетіс без проблем перемагає 3:0 (5:0 за сумою двох матчів) і вибиває Кривбас. Україна втрачає третього представника в єврокубках.