Пропустили на 1-й хвилині, але закамбечили. Динамо перемагає Карпати в УПЛ. ВІДЕО

Карпати у третьому турі УПЛ вдома приймали Динамо.

Уже на 41-й секунді зустрічі господарі повели у рахунку. Підлепенець у штрафній зоні розхитав Вівчаренка і віддав на Очеретька, який з декількох метрів вколотив м'яч у сітку воріт Бущана – 1:0.

Підопічні Шовковського зуміли оговтатися після цього шоку і вже на 23-й хвилині зрівняли рахунок. Піхальонок отримав передачу поблизу штрафного майданчика суперника, розвернувся і сильно пробив – м'яч рикошетом від захисника залетів у сітку – 1:1.

Після цього кияни могли взагалі виходити вперед. Ванат викотив майже на порожні ворота Андрієвському, півзахисник цілив у кут, але м'яч пролетів поруч зі стійкою.

Та вже по перерві Динамо забило. Шапаренко, який з'явився на заміну, вивів на побачення з голкіпером Ваната і той покотив м'яч точно під стійку – 1:2.

На 81-й хвилині Устименко вийшов віч-на-віч із Бущаном і відправив м'яч у ворота Динамо, але гол не зарахували, оскільки в гравця Карпат зафіксували офсайд.

Уже в доданий час арбітр призначив пенальті у ворота Карпат за фол Кемкіна проти Ярмоленка. Виконувати одинадцятиметровий взяв сам 7-й номер Динамо і він впевнено переграв голкіпера – 1:3.

Тож Динамо перемагає Карпати в третьому турі чемпіонату України з рахунком 3:1.