Пропустили на 2-й хвилині. Динамо завдяки голу Супряги грає внічию. ВІДЕО

Київське Динамо у своєму черговому контрольному матчі на зимовому зборі у Туреччині грало з молдовським Петрокубом.

Підопічні Олександра Шовковського пропустили уже на другій хвилині зустрічі. Після навісу з кутового Платіце ударом плечем переправив м'яч у ворота Нещерета – 0:1.

Динамівці зуміли відігратися лише на 29-й хвилині Дячук довгою діагоналлю з власної половини поля вивів віч-на-віч із голкіпером Супрягу і нападник киян впевнено переграв воротаря – 1:1.

Буквально за декілька хвилин Динамо могло забивати вдруге, але голкіпер парирував удар Беніто з близької відстані після чудової комбінації.

У другому таймі кияни продовжували тиснути на ворота, але забити не вдалося, то захисники заблокують удар Супряги, то гравцям Динамо не вистачало дещиці, щоби замкнути простріл з флангу.

Уже ближче до завершення матчу Беніто пробивав головою із меж штрафної зони, але голкіпер без проблем впорався з цим ударом.

Тож, у другому таймі забитих голів не було. Динамо грає 1:1 з Петрокубом.