Пропустили на останніх секундах. Евертон з автоголом Миколенка вилітає з Кубку. ВІДЕО

В 1/16 фіналу Кубку Англії Евертон вдома приймав Лутон.

Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі ірисок і на 39-й хвилині він відзначився прикрим автоголом. Після навісу від кутового прапорця український захисник випадково зрізав м'яч у кут власних воріт – 0:1.

Та вже по перерві, на 55-й хвилині, Евертон зрівняв рахунок. Гаррісон із-за меж штрафного майданчика завдав сильний удар у кут воріт – голкіпер до м'яча дотягнувся, але не зміг його відбити – 1:1.

Після цього Евертон мав ще декілька нагод, щоби вирвати перемогу в зустрічі, але в останній момент підводила влучність.

Натомість, на заключних секундах Лутон таки вирвав перемогу. Після подачі з кутового в штрафному майданчику Евертона виникла справжня паніка і після серії рикошетів м’яч у ворота відправив Вудроу – 1:2.

Тож, в 1/8 Кубку Англії відправляється саме Лутон.