Пропустили три м'ячі за тайм... Зоря програє Маккабі у Лізі конференцій. ВІДЕО

Зоря в 4-му турі групового етапу Ліги конференцій грала з Маккабі Тель-Авів.

Уже на 7-й хвилині ізраїльтяни повели у рахунку. Гравці Маккабі розіграли кутовий і навісили до штрафного майданчика, м’яч після серії рикошетів відлетів до центрального захисника гостей Лукассена і той сильним ударом п’ятою з лінії воротарської зони прошив Турбаєвського – 0:1.

Спочатку Зорі не виходило дійти до воріт Маккабі і вони вдавалися до дальніх ударів – пробивали Мічин і Герреро, але обидва постріли не завдали великих клопотів гостям.

Та на 23-й хвилині луганці мали реальну нагоду зрівняти рахунок. Нагнойний отримав м’яч у штрафному майданчику Маккабі і одразу сильно пробив по воротах – Москера здійснив сейв.

А вже на 26-й хвилині ізраїльтяни подвоїли перевагу. Захаві виконав навіс до штрафної зони на Переца: м’яч перелетів Батагова і гравець Маккабі, випередивши Турбаєвського, пробив у порожні ворота – 0:2.

За декілька хвилин Перец ледь не оформив дубль. Півзахисник завдав удару головою під поперечку, але Турбаєвський у стрибку врятував Зорю від пропущеного м’яча.

Луганці не опустили руки і у відповідь створили свої небезпечні нагоди. Спочатку Мічин майже з лінії штрафного майданчика стріляв у верхній кут воріт Маккабі, а потім Антюх пробивав з близької відстані – в обох випадках Москера був на висоті. Загалом луганці завдали 7 ударів у площину воріт в першому таймі, але забити не змогли.

Натомість, на 43-й хвилині, втретє відзначилися гравці Маккабі. Мілсон виборов м’яч, перебуваючи в оточенні трьох гравців Зорі, і навісив на до штрафного майданчика, там Перец відклеївся від Джордана та з декількох метрів пробив головою – 0:3.

На 57-й хвилині Зоря, здавалося, відквитала один м’яч, забив Мічин. Але головний арбітр після перегляду VAR цей гол не зарахував через положення поза грою.

На 66-й хвилині Маккабі врятувала стійка після дальнього удару від Вікентія Волошина.

На 73-й хвилині підопічні Кривенцова ледь не пропустили вчетверте. Батагов обрізався біля власних воріт і Захаві вийшов віч-на-віч із Турбаєвським. Цю дуель виграв голкіпер Зорі.

А за хвилину український колектив відквитав один гол. Луганці розігнали швидку контратаку і Кирюханцев викотив на удар Алефіренку, який в дотик пробив у кут – 1:3.

На 77-й хвилині ледь не забив Яцик. Орендований у Динамо півзахисник завдав удару з дальньої відстані під поперечку, але Москера відбив на кутовий.

На 83-й хвилині воротар Маккабі врятував свою команду після удару головою від Батагова з близької відстані.

Уже в компенсований час з декількох метрів пробивав Чурко, але знову на висоті був Москера, який забрав м’яч до рук.

Тож, Зоря поступається Маккабі Тель-Авів з рахунком 1:3. Тепер ізраїльтяни набирають 6 пунктів і виходять на другу сходинку. Луганський клуб тепер стає третім із 4-ма пунктами.