Прорвало! Український талант зробив дубль та допоміг забити шедевр. ВІДЕО

Український нападник відзначився двома голами у матчі з французьким клубом.

Форвард молодіжної збірної України Микола Кухаревич чудово себе проявив в останніх матчах у складі бельгійського Левена.

У контрольному поєдинку з Ам'єном, який представляє другий французький дивізіон, Кухаревич забив два м'ячі. На 65-й хвилині матчу за рахунку 1:1 екснападник Руха вдало замкнув передачу з правого флангу. Ще за 10 хвилин українець вискочив майже сам на сам із голкіпером та спрямував м'яч у ворота.

Та і це ще не все. Наприкінці поєдинку Кухаревич розігнав атаку лівим флангом та прострілив у штрафний майданчик. Захисник невдало підставив ногу, після чого м'яч відскочив до півзахисника Левена Аль-Тамарі, який ефектно пробив у падінні через себе.

У підсумку, Левен переміг Ам'єн з рахунком 4:2. До слова, у попередньому контрольному матчі Левена Кухаревич також відзначився голом.