Просто ТОП! Миколенко розповів про настрій в Динамо Луческу і чемпіонат, де хотів би ще пограти

Гравець збірної України дуже задоволений

Захисник Динамо Віталій Миколенко в інтерв’ю ютуб-каналу От души в душу розповів про атмосферу в київському клубі після приходу в команду Мірчі Луческу:

Чесно, буду говорити за себе. Настрій в команді – ТОП! Просто приходиш на тренування і кайфуєш. Зрозуміло, що завжди добре не буває, але загалом атмосфера залежить від тренувань та матчів. Якщо ти виграєш і розумієш завдяки чому ти виграєш, то атмосфера в команді взагалі ідеальна.

Всі зустріли Луческу доброзичливо. Новий тренер прийшов, і кожному необхідно довести, що саме ти можеш і маєш грати у складі. Тому перші два тижні я просто опустив голову і “блював” (працював до знесилення – прим. ред.), щоби довести, що можу грати у стартовому складі. Потім трохи роззнайомилися і стали краще розуміти те, чого хочуть тренер і його штаб.

Луческу загалом не дає спуску. Якось нам дали вихідний, а потім наступного дня зробили таке складне тренування, що я сказав помічнику тренера: “Краще би після гри зробили тренування, а сьогодні іще одне, а не засунули два тренування разом в одне”, – було жахливо складно

Фото ФК Динамо Київ

Про чемпіонат, в який хотів би переїхати, оборонець розповів досить скромно:

Зараз в Динамо я вчуся і прогресую на кожному тренуванні. Куди, якщо не в Динамо? Зараз у Києві з тренером дуже класно і я кайфую від кожного дня. Але якщо обирати якийсь чемпіонат, то, мабуть, Італія чи Англія

На рахунку Віталія Миколенка 2 асисти в 17 матчах за Динамо цього сезону.

Читайте також: Впав на коліна і розплакався. Тренер АПЛ дав волю емоціям після перемоги над Ліверпулем. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також