Приголомшливий фінал Ліги Європи. Аталанта з хет-триком зірки знищує Баєр. ВІДЕО

У фіналі Ліги Європи між собою зійшлися Аталанта та Баєр, який проводить фантастичний сезон.

Однак, перший тайм для леверкузенців пройшов невдало. Уже на 12-й хвилині вони пропустили.

Копмайнерс на правому фланзі віддав чудову розрізну передачу на Дзаппакосту, той увійшов до штрафного майданчика і прострілив на лінію воротарської зони – Лукман випередив Паласіоса і відправив м'яч у сітку – 1:0.

А на 26-й хвилини Аталанта забила вдруге. Гравці Баєра обрізалися на власній половині поля, м'яч отримав Лукман, він хитнув Джаку і з-за меж штрафної зони сильно пробив точно у кут воріт – 2:0.

Гравці Баєра, схоже, не були готові до такого повороту подій і протягом першої половини зустрічі створили обмаль моментів біля воріт суперника.

У другому таймі картина гри підопічних Хабі Алонсо не змінилася. Вони намагалися тиснути на Аталанту, але бергамаски дуже добре підготувалися до цього поєдинку і не давали шансів своєму опоненту.

А на 75-й хвилині хлопці Гасперіні втретє засмутили Баєр. Лукман отримав м'яч у штрафному майданчику німців, переклав його під ліву і сильним пострілом прошив голкіпера – 3:0.

Леверкузенці з усіх сил кинулися відігруватися, але забити навіть один м'яч їм не вдалося – дуже надійна гра від Аталанти в захисті.

Тож, бергамаски завдяки хет-трику Лукмана перемагають 3:0 і стають переможцем Ліги Європи сезону 2023/24!