Приголомшили фаворита! Данія завдяки суперголу забирає очки в Англії. ВІДЕО

У четвер, 20 червня, відбувся поєдинок 2-го туру групи C Євро-2024 в якому зустрілися збірні Англії та Данії.

Обережно команди увійшли у гру, придивляючись один до одного. Дії перших 10 хвилин матчу переважно розгорталися в середині поля.

На 18-й хвилині англійці відкрили рахунок зустрічі. Вокер пройшов флангом, прострілив – м’яч відскочив від захисника Данії до Кейна, чим він і скористався, пробивши з близької дистанції – 1:0.

Данці не захотіли миритися з результатом і дуже скоро змогли відігратися. Юльманн записав у свій актив неймовірної краси гол на 34-й хвилині. Півзахисник Спортінга завдав неочікуваний удар з метрів 30 і м’яч від штанги відлетів у сітку воріт – 1:1!

Далі команди обмінялися ще декількома моментами, однак, на перерву пішли з нічийним рахунком 1:1.

На початку другого тайму англійці могли виходити вперед. Після пасу від Александера-Арнольда Сака пробив головою, але м'яч пролетів повз ворота! На 72-й хвилині голкіпер Данії Шмейхель врятував свою команду, вигравши дуель один на один у Воткінса.

По ходу зустрічі данці взяли ініціативу у свої руки, перевіряючи на міцність захист та голкіпера Англії.

У підсумку, поєдинок не виявив сильнішого і матч завершився нічиєю 1:1.