Приємний ювілей. Малиновський допомагає Аталанті здобути надважливу перемогу. ВІДЕО

100-тий матч українця за бергамасків.

Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі Аталанти на матч 10-го туру Серії А з Сампдорією.

У виїзному поєдинку команда Гасперіні пропустила перша. Вже на 10 хвилині Капуто, підстерігши помилку від оборони гостей, після передачі Торсбі вийшов віч-на-віч із Муссо і пробив у дальній кут воріт Аталанти – 1:0.

Сумували гості із Бергамо недовго. На 17 хвилині Малиновський розпочав атаку, яка закінчилася голом! Українець віддав на Сапату, форвард відпасував на Дзаппакосту, подачу якого у власні ворота переправив Аскілдсен – 1:1!

Удар від Аталанти вийшов подвійним, адже за 4 хвилини гості вдруге засмутили Сампдорію. Дзаппакоста навісив на лінію воротарського майданчика господарів, звідки Сапата головою пробив точно у кут воріт Аудеро – 1:2!

Могли підопічіні Д'Аверси зрівняти рахунок. Капуто ще раз вийшов віч-на-віч з Муссо, але спроба перекинути голкіпера Аталанти завершилася для форварда господарів невдачею – сейв воротаря бергамасків.

Зафіксував остаточний результат вже у компенсований до другого тайму час Ілічич. Атакувальний півзахисник Аталанти на фланзі обіграв захисника, вийшов під гострим кутом віч-на-віч із Аудеро і пробив під поперечку воріт Сампдорії – 1:3!

Аталанта здобуває важливу виїзну перемогу.