Прикрий автогол усе вирішив! Арсенал б'є Шахтар в ЛЧ. ВІДЕО

Гірники зійшлися з англійською командою.

У вівторок, 22 жовтня, Шахтар на виїзді провів матч 3-го туру основного раунду Ліги чемпіонів з Арсеналом. Нагадаємо, у попередньому поєдинку турніру донеччани програли Аталанті (0:3).

Шахтар зіграв з АрсеналомФото: Getty images

Дуже активно розпочали зустріч каноніри, вже з перших секунд гри створивши чимало моментів біля воріт підопічних Пушича. Так, на 6-й хвилині після навісу від Троссарда з лінії воротарської площини пробив Калафйорі – захиснику не вистачило точності для голу.

Мало що виходило у гірників попереду – Шахтар переважно захищався та відбивався від масованих атак суперника.

На 29-й хвилині Арсенал відкрив рахунок матчу завдяки автоголу Різника. Мартінеллі з лівого флангу прорвався у штрафну, звідки завдав удар – м’яч влучив у стійку, а потів від голкіпера Шахтаря залетів у ворота – 1:0.

Через декілька хвилин донеччани могли пропустити ще після прострілу Райса, але на цей раз Різник зробив суперсейв. Слід зазначити, що воротар ще не раз рятував свою команду.

Перша робота для голкіпера Арсенала з’явилася на 38-й хвилині, коли пробивав Зубков, проте, Рая без проблем забрав м’яча до рук.

У підсумку, перший тайм завершився на користь господарів поля – 1:0.

У другій половині зустрічі ситуація на полі змінилася – сили зрівнялися. Команда Артети чинила тиск на Шахтар, але й донеччани намагалися шукати свої моменти.

На 76-й хвилині Різник на 100% виправився після прикрої помилки. Рефері призначив пенальті за гру рукою Бондаря, але голкіпер гірників відбив удар Троссарда!

Окрилені таким ходом подій, Шахтар пішов в атаку великими силами. Наприкінці матчу у донеччан був супермомент зрівняти рахунок! Педріньйо потужно пробив, проте, Рая опинився на місці. Через декілька хвилин команда Пушича мала ще один чудовий шанс, утім знову голкіпер Арсенала зберіг ворота сухими!

Таким чином, 1:0 – Арсенал мінімально переграє Шахтар в ЛЧ.