Усе вирішив прикрий автогол. Ліверпуль б'є Арсенал без Зінченка в Кубку Англії. ВІДЕО

Арсенал в 1/32 фіналу Кубку Англії зустрічався з Ліверпулем. Олександр Зінченко знову був відсутній у заявці канонірів на цей матч через пошкодження.

Господарі могли забивати уже на старті зустрічі. Рамсдейл передачею через усе поле вивів Нелсона віч-на-віч із Аллісоном, гравець Арсенала обіграв голкіпером Ліверпуля, але з гострого кута не влучив у площину воріт.

Після цього на 12-й хвилині міг забивати Едегор. Лондонці перехопили м'яч поблизу штрафного майданчика і капітан Арсенала стріляв з близької відстані, але влучив у поперечку.

Підопічні Юргена Клоппа свою першу нагоду створили наприкінці першого тайму. Тоді Александер-Арнольд пробивав з меж штрафної зони і цього разу поперечка врятувала уже господарів.

Долю зустрічі вирішив епізод на 82-й хвилині. Александер-Арнольд зі штрафного навісив до воротарського майданчика і захисник Арсенала Ківьор зрізав м'яч у власні ворота – 0:1.

Каноніри кинулися відігруватися, але їм нічого не вдалося зробити. Натомість, на заключних секундах зустрічі забили гравці Ліверпуля. Діас отримав м'яч у штрафній зоні і пробив у ближню дев'ятку воріт Рамсдейла – 0:2.

Тож, Ліверпуль перемагає з рахунком 2:0 і виходить до наступної стадії в Кубку Англії.