Принизив команду росіянина! Українець забив за 10 хвилин після появи на полі. ВІДЕО

Український півзахисник Євген Макаренко відзначився голом у матчі з лідером чемпіонату Угорщини.

Футболіст з'явився на полі на заміну на 69-й хвилині у матчі з Ференцварошем, а вже на 79-й він став героєм для Фегервара, врятувавши свою команду від поразки. Макаренко після навісу з лівого флангу від партнера вколотив м'яч головою у сітку воріт із близької відстані. Так рахунок став 2:2.

Нагадаємо, Ференцварош очолює росіянин станіслав черчесов. Наразі команда лідирує у чемпіонаті Угорщини, але втримати перемогу в матчі з аутсайдером (Фегервар йде третім з кінця) їм не вдалося.

Для Макаренка це вже другий гол поточного сезону за Фегервар. Також на його рахунку два асисти.